Värsked tööpakkumised

Saaliteenindaja (lennujaama kohvikud)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240716

Tööpakkumise number

240716

Töö kirjeldus

klienditeenindussaalis mustade nõude koristamine laudadelt,
saali korrashoid,
mustade nõude pesu nõudepesumasinas, puhaste nõude viimine klienditeenindustsooni,
toorainete ettevalmistamine kokale,
nõudepesuruumi korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

vähemalt keskharidus;
eesti-, inglise- ja vene keele oskus;
kiirus, puhtus, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi;
arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht; Take Off One & Take Off Two kohvikud, Lennujaama 2, Tallinn.
Tööaeg: 6.00-18.00, pikk ja lühike töönädal.

NB! Ühendust võtame ainult sobilike kandidaatidega!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
28. september 2011

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS üle 400 inimese ning pakume oma teenust 54 erineval aadressil üle Eesti.