Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216295

Saaliperenaine-nõudepesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd hommikuse ja päevase tööajaga Tartu kesklinna koolitoitlustuse söökla-puhveti klienditeenindajale-nõudepesijale.
Meie ootused:
Kiire toidu komoplekteerimine ja kliendile väljastamine
köögi abitööde teostamine
nõudepesu
teenindussaalide ja köögiruumide puhtus ja heakord

Nõudmised kandidaadile

kiire käeline liikumine
puhtusest lugupidamine
hea füüsiline valmisolek ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

päevast tööaega
tänapäevast ja valgusküllast töökeskkonda
kindlat ja tulemuslikkusest lähtuvat töötasu
teovõimelist meeskonda

Lisainfo

klienditeenindaja-nõudepesija allub kooltoitlustuse üksuse peakokale

Tööpakkumise number
#216295

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 320 - 383 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu lisatasuna

Tartu 17 aastase tegevuskogemusega toitlustusettevõte otsib oma meeskonda ,tulemusele orienteerunud ja rõõmsameelseid kolleege.

Vaata rohkem