Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298840

Saali vahetusevanem-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olla oma vahetuse jooksul perenaine/peremees majas, kes võõrustab oma meeskonnaga külalisi pakkudes parimat teenindust ning hoolitseb selle eest, et töö sujub ja klient lahkub meie juurest rahuolevana. Oluline on klientide kiire ja sõbralik teenindamine, teeninduskvaliteedi tagamine ja nõudmine ka seda oma meeskonnalt. Tuleb ka baaris jooke valmistada ja neid serveerida.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima julgeid avatud suhtlejaid, kes oma positiivse ellusuhtumise, lahenduste leidmise oskusega ja kliendikeskse suhtumisega on eeskujuks kaastöötajatele.

Kasuks tuleb hea pingetaluvus ja oskus-julgus iseseisvalt otsuseid vastu võtta. Positiivne on ka kiire kohanemisvõime.

Ettevõte pakub

Tasu vastavalt töötulemustele,
positiivset ja nooruslikku kollektiivi.
Ettevõttes toimuvaid siseseid ühisüritusi ning ettevõtte siseseid enesearendamise võimalusi.

Lisainfo

Kui tunned, et oled täpselt see, keda otsime, siis ootame Sind kindlasti kandideerima.
Kandideerimiseks esitada pildiga CV.
Ühendust võtame vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#298840

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2013

Tsink Plekk Pang on Tartu legendaarseim aasia toitu pakkuv restoran.

Aastaid kümmekond on möödas sellest päevast, kui maailmaturneelt tagasi kodumaa pinnale laekunud Marttilt paluti, et ühes nurgakeses Taaralinna ärksas meeleolus, oleks tore kauniks teha üks koht. Koht, mille eesmärgiks on pakkuda head äraolemist, maitsenaudinguid, lõõgastust...
Mis saab kauni koha nimeks, milles pakkuda aasiamaigulisi ja idamaa hõngulisi roogi, polnud ruumi kaalutlemiseks. Kui midagi eestlastele Hiinat meenutab, siis on see ju kindlasti plekist pange kõla.
Nii saigi Tsink Plekk Pang oma nime. Meil on au seda kanda.

Vaata rohkem