Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340218

Saali vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meeskonna koolitamine
Elamuse pakkumine
Eeskuju andmine
Külaliste vastuvõtmine ja teenindamine
Veinide ja toitude soovitamine
Inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

Eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks
Särasilmsus ning oskus oma tööd nautida
Head liidriomadused
Valmisolek pikkadeks töötundideks
EELNEV TÖÖKOGEMUS TEENINDAJANA
Varasem vahetuse vanema kogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Motiveerivat meeskonda
Head töökeskkonda
Korralikku väljaõpet
Koolitusi
Arenguvõimalusi
Head ning professionaalset töökeskonda
Võimalust osaleda uue restorani avamisprotsessis

Tööpakkumise number
#340218

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2014
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2014

Töötame meeskonnana, võidame meeskonnana ning kui juhtub, siis ka kaotame meeskonnana.
Panustame sellesse, et meeskonnavaim oleks tugev, sest siis saavutame ka tulemusi.

Leib Resto on Eesti parima teeninduse Hõbelusika laureaat, hea teenindus tuleb hingest.

Oleme oma meeskonnaga avamas uut restorani, otsime enda sekka särasilmset kaptenit, kes tahab olla positiivseks eeskujuks ning areneda koos meiega.

Vaata rohkem