Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120393

Saali-teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

saali teenindamine, nõude koristamine, kassapidaja abistamine, saali korrashoid

Ootused kandidaadile

ausus
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus
positiivne ellusuhtumine
teenidusvalmidus

Ettevõte pakub

ettevõttes kehtivaid soodustusi
paindlikku tööaega
sõbralikku kollektiivi
võimalust töötada graafiku alusel
võimalust töötada nii osalise kui täiskoormusega

Tööpakkumise number
#120393

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
22. august 2007

Rahvusvahelisse toitlustusketti kuuluv toitlustusettevõte.Tegutseb Eesti turul alates mai 1999. praeguseks 2 sektoris: kaubanduskeskuste ning kultuuri- ja spordirajatiste toitlustamine.

Vaata rohkem