Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827185

SA Narva Haigla Naistekliiniku ülemämmaemand

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on naistekliiniku ämmaemandate, õdede ja hooldajate töö efektiivne korraldamine läbi kvaliteetse ämmaemandus-ja õendusabi osutamise, selle kontrolli, analüüsi ja koostöö.

Asukoht: Narva

Töötüüp: täistööaeg

Lisaks CV-le ootame kandidaadi nägemust Narva haigla naistekliiniku ülemämmaemand tööst.

Tähtaeg: 10.12.2022

Ootused kandidaadile

  • Ämmaemandusalane kõrgharidus;

  • Vähemalt 3-aastane ämmaemandana töökogemus;

  • Analüüsi ja võime töötada iseseisvalt;

  • Hea arvutioskus;

  • Eesti, vene ja inglise keele oskus;

  • Kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu;

  • 35-kalendripäevast puhkust;

  • Väga häid arenguvõimalusi;

  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda;

  • Erialast täienduskoolitust;

  • Kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#827185