Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47794

S o o m e telemarketingi l i i d e r

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • meeskonna eestvedamine ja toetamine müügi saavutamisel
  • meeskonna töökvaliteedi jälgimine, juhtimine ja hindamine
  • projektide pidev arendamine ja kliendisuhete hoidmine
  • uute müügiprojektide algatamine ja käivitamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea soome keele oskus
  • varasem meeskonna juhtimise kogemus
  • oskus leida “õige müügivõti” ja meeskond seda kasutama panna
  • valmidus iseseisvaks müügitööks

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas
  • pikaajalist koostööd koos arenguvõimalusega
  • motiveerivat kompensatsioonipaketti

Lisainfo

CV, sooviavaldus ja palgasoov palume saata hiljemalt 24. juuliks 2005 e-posti aadressile grete.usin@baltcom.ee või postiaadressile Katusepapi 4, Tallinn 11 412.

Tööpakkumise number
#47794

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2005

Baltcom on juhtiv Call Center teenuste pakkuja Eestis. Oleme oma klientidele partneriks klienditeeninduse, infovahetuse ja telemarketingi valdkondades.

Kui Sul on eelnev müügitöö kogemus ja soovid seda ka teistele edasi anda, innustades ja juhtides terve müügimeeskonna tööd, siis oled oodatud tööle Baltcomi kontaktkeskusesse.

Vaata rohkem