Värsked tööpakkumised

S e k r e t ä r

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99498

Tööpakkumise number

99498

Töö kirjeldus

Kantselei sekretäri töö peaeesmärgiks on asutuse asjaajamise, dokumendihalduse ning
infovahetuse kaasaegne korraldamine .
Ametikoht allub vahetult kantselei juhatajale.

TÖÖ SISU
Jooksva tööalase info vahendamine haigla klientidele ja kolleegidele , sh
 Sise- ja väliskorrespondentsi süsteemne korraldamine
 Juhatuse liikmete ja struktuuriüksuste juhtide sujuva töökorralduse tagamine ( koosolekusaalide broneeringud, nõupidamisruumide varustatus jne)
 Kirjade koostamine
 Bürootarvikute tellimine, laoseisu jälgimine
 Kirjade jm postisaadetiste toimetamine adressaatideni
 Osalemine ühis- ja avalike ürituste korraldamisel
 Haigla infokandjate pidev uuendamine

Nõudmised kandidaadile

EELDAME
Ametialast kompetentsust
 Tööks vajalike arvutiprogrammide (Word, Excel, PowerPoint) valdamist
 Väga head suulist ja kirjalikku eneseväljenduse oskust
 Eesti keele oskust kõrgtasemel
 Vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
 Teenindussuutlikkust
 Lojaalsust ja rollitunnetust
 Oskust ja soovi meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Täistööajaga rakendust stabiilses asutuses
 35- kalendripäevast puhkust
 Tööaega 8-16 ( E-R)
 Kaasaaegset töökeskkonda
 Häid võimalusi enesetäienduseks
 Võimalust arendada oma töövaldkonda
 Haigla ühisüritusi

Lisainfo

Kasuks tuleb

 Erialane ettevalmistus ja/või eelnev edukas töökogemus sekretäri või juhiabina

 Sõbralik suhtlemislaad ja meeskonnatöö oskus

Lisainfo personaliosakonna telefonil 4473 123, Ave Menets

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. märts 2007
Kuulutus sisestati:
14. märts 2007

2000. a loodud SA Pärnu Haigla on kiiresti arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda professionaalseimat teenust Lääne-Eesti piirkonnas.
2004. a lõpul Pärnus valminud Eesti moodsaim tervishoiuasutus pakub oma töötajaskonnale igati kaasaegseid töötingimusi. Asutuse 2007. a kavandatav käibemaht on üle 250 mln krooni.
Pärnu haiglas on üle 980 töötaja, oleme Pärnumaa suurim tööandja.
Kantselei on Pärnu haigla tugistruktuuri üksus, mille põhieesmärk on haigla asjaajamise , arhiivi- ja personalitöö korraldamine. Kantselei koosseisus on 10 ametikohta. ( vt ka www.ph.ee)