Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321919

S A N T E H N I K keskkütteradiaatorite paigaldamisel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keskkütteradiaatorite ühendamine ja paigaldamine(osaliselt veneaegsed malmradiaatorid, osaliselt uued alumiiniumradiaatorid).

Ootused kandidaadile

Osavust, kogemusi, nutikust.

Ettevõte pakub

Head töötasu,

Tööpakkumise number
#321919

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. november 2013
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2013

Firma kesklinnas pakub tööd santehnikutele objektil keskkütteradiaatorite ühendamisel. Tegemist on ühekordse projektiga. Tööaja saab ise valida, saab teha ka öhtuti.

Vaata rohkem