Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289815

Rullimasina trükkal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rullimasina trükkali ülesandeks on koostöös trükibrigaadiga trükimasinal ManRoland 55 kvaliteetse ja tähtaegse toodangu trükkimine ning osalemine trükimasina hooldusel ja profülaktikal

Ootused kandidaadile

sobiv kandidaat omab:

  • kutseharidust ofset trükitehnoloogia erialal
  • trükimasina käsitsemise ja hooldamise oskust
  • meeskonnatöö oskust
  • valmisolekut töötada vahetustega
  • head arvutikasutamise oskust
  • head eesti keele oskust kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb eelnev töökogemus trükkalina.

Ettevõte pakub

omalt poolt pakume:

  • stabiilset töökohta suures ettevõttes
  • kompetentset töökollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda
  • töötulemustest sõltuvat ja konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#289815

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. november 2012
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2012

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist,
Venemaalt, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem