Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292491

Руководитель проекта

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. november 2012
Kuulutus aegub: 5. detsember 2012

Töö kirjeldus

Laeva elektrimontaažitööde teostamise organiseerimine ja kontroll.
Osavõtt komandeeringutest Läänemere regiooni riikidesse.

Организация и контроль выполнения судовых электромонтажных работ.
Участие в командировках в странах региона Балтийского моря.

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus või keskeriharidus (elektriinseneri või elektrotehniku eriala diplom),
- vähemalt 3-aastane töökogemus,
- inglise keele oskus,
- oskus iseseisvalt vastu võtta organisatsioonilisi ning tehniliselt korrektseid otsuseid,
- meeskonnas töötamise oskus,
- kohusetunne.

- Высшее или средне-специальное образование (наличие диплома электроинженера или электротехника),
- опыт работы минимум 3 года,
- знание английского языка,
- способность самостоятельно принимать технически грамотные и организационные решения,
- умение работать в команде,
- наличие чувства ответственности.

Ettevõte pakub

Suurepärast võimalust rakendada oma erialaseid oskusi
Huvitavat ning mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes
Väljaõpet ning arenguvõimalusi
Motiveerivat töötasu

Прекрасную возможность реализовать навыки по специальности
Интересную и разнообразную работу в международной компании
Обучение и возможность развития
Конкурентоспособную заработную плату.

Tööpakkumise number
#292491

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
21. november 2012

BLRT ERA AS on kiiresti arenev firma, mis võrdväärselt konkureerib Eesti teiste elektrifirmadega. BLRT ERA AS tegutseb 1948 aastast. Alates 1998 aastast on ettevõte registreeritud iseseisva aktsiaseltsina ja kuulub kontserni BLRT Grupp. Põhimõtteliselt tegeleb elektrimontaažitööga.
Pakub järgmiseid teenuseid nagu: elektripaigaldise installatsioonitööd, sisemised elektritööd, laevade elektrimontaažitööd, elektrimootorite ja generaatorite remont ja hooldus, elektriseadmete remont ja renoveerimine, elektrikaablite komplekteerimine ja paigaldamine, elektriseadmite paigaldus, rootori ümberkerimine ja muud tähtsad tööd, mis on seotud elektritööga.

Vaata rohkem