Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222001

Rühmaülem

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rühma isikkoosseisu, ülesannete täitmise ning nende tagamise juhtimine rahu-, kriisi- ja sõjaajal.Rühma ettevalmistamine sõjaaja ülesannete täitmiseks.

Ootused kandidaadile

  • Sõjaväelise kõrghariduse I aste või erialane kõrgharidus (diplomiõpe)
  • Vähemalt 2 aastane teenistus allüksuses
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Asutuse tegevusvaldkonda reguleerivate õigusaktide ja asjaajamiskorra hea tundmine
  • Ühe võõrkeele oskus vähemalt STANAG 6001 II tase koos ametialase sõnavara valdamisega (soovitavalt inglise keel)
  • Võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Vajalik auaste nooremleitnant või leitnant
  • Riigisaladuse tase salajane
  • Soovitavalt B-kat juhiluba

Nõuded isikuomadustele:
  • Algatusvõime, kohusetunne, otsustus-ja vastutusvõime
  • Analüüsi- ja sünteesivõime;oskus kavandada ja
  • Korraldada alluvate tööd, tasakaalukus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Teenistusalast koolitust ja väljaõpet
  • Elamisvõimalust kasarmus
  • Põhipuhkust 35 päeva aastAs
  • Internetiühenduse kasutamist
  • Pataljonis raamatukogu kasutamist
  • Häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal)

Tööpakkumise number
#222001

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. märts 2011
Kuulutus sisestati:
14. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
K 10 https://www.riigiteataja.ee/akt/13352284;https://www.riigiteataja.ee/akt/13352522

Erinevalt teistest väeosadest ei ole Scoutspataljonis ajateenijaid. Kogu isikkoosseis koosneb üleajateenijatest. Scoutspataljon on 1. Jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega iseseisvaks lahingutegevuseks võimeline kiirreageerimisvõimekusega manööverüksus.

Vaata rohkem

Rühmaülem