Värsked tööpakkumised

Rotermanni Šokolaadipoe teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234385

Tööpakkumise number

234385

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesanded on klientide esmaklassiline teenindamine ja toodete/teenuste aktiivne müük ning jaemüügipunkti korrashoid Rotermanni šokolaadipoes. Samuti martsipanimaalimise ja šokolaadikommide valmistamise alaste koolituste läbiviimine Meistrikojas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• soovitavalt varasemat töökogemust klienditeeninduse valdkonnas
• keskharidust
• eesti keele valdamist ning vene, inglise ja soome kõnekeele oskust
• arvutioskust
• väga head müügi- ja suhtlemisoskust, initsiatiivikust, korrektsust, ausust, energilisust, töökust ja kohusetundlikkust

Pakume toredate kolleegidega tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2011

AS Kalev Chocolate Factory on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. 2009.a lõpu seisuga oleme jätkuvalt Baltikumi maiustusteturu liider. Kalev on aastaid olnud Eesti kõige mainekam kaubamärk. Juunis 2010 sai meist Orkla Foods Nordicu ettevõte Orkla Foods Fenno-Balticu divisjonis, mille käive oli 2009. aastal 170 miljonit eurot ja töötajate arv on pea 1200.