Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307768

Rotermanni Šokolaadipoe teenindaja-koolitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga ootame Rotermanni Šokolaadipoodi ja Meistrikotta tööle täistööajaga siira teenindussooviga teenindaja-koolitajat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- toodete ja teenuste aktiivne müük
- kauba paigutamine müügisaali
- müügisaali ja teiste ruumide korrashoid
- töötubade läbiviimine Meistrikojas ja kliendi tellimusel ka väljaspool oma maja

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- tahe töötada aktiivse maiustuste müüjana
- esinemisjulgus ja suhtlemisoskus, sest töö eeldab koolitamist (kasuks tuleb koolitaja või juhendaja kogemus)
- esinduslik välimus ning temast kiirgab positiivsust ja soojust
- korrektne eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene, soome või saksa keele oskus (töötubade läbiviimise tasemel)
- varasem töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
- vähemalt keskharidus
- väga hea suhtlemisoskus, tegutsemiskiirus, korrektsus, kohuse- ja vastutustunne, initsiatiivikus ning paindlik suhtumine
- arvutioskus tavakasutaja tasemel

Pakume toredate kolleegidega tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on kaupluse juhataja, klienditeenindajad-koolitajad ja martsipanimeistrid.
Töö toimub graafiku alusel kõikidel nädalalpäevadel.
Töötasu koosneb põhipalgast ja lisatasusut, mis sõltub isiklikest müügitulemustest ning töötubade läbiviimisest.

Tööpakkumise number
#307768

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. mai 2013
Kuulutus sisestati:
14. mai 2013

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi-, suhkru- ja jahukondiitritoodete tootmine ning müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Oleme jätkuvalt Baltikumi maiustusteturu liider. Kalev on aastaid olnud Eesti kõige mainekam kaubamärk. Juunis 2010 sai meist Orkla Foods Nordicu ettevõte Orkla Foods Fenno-Balticu divisjonis, mille käive oli 2009. aastal 170 miljonit eurot ja töötajate arv on ligikaudu 1200.

Vaata rohkem