Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804432
Veebipõhine värbamine

Rotermanni kvartali BERSHKA ootab enda tiimi JUHATAJA ASETÄITJAT!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

kaupluse juhataja igakülgne abistamine ja assisteerimine;
müügieesmärkide elluviimine koos tiimiga, sh töötamist kassas, saalis ja laos;
töötajate motiveerimine, juhendamine ja koolitamine;
kaasa löömine kliendikogemuse kujundamisel.

Ootused kandidaadile

Sul on varasem töökogemus kaubanduses;
Sulle meeldib olla asjaajaja rollis;
Sa naudid inimestega tööd ja oled hands-on tegutseja;
MOOD on Sinu kirg;
Sa suhtled vabalt eesti ja inglise keeles

Ettevõte pakub

nooruslikku ja toetavat tiimi;
põhjalikku väljaõpet ja arenemisvõimalusi;
vaimsele tervisele suunatud koolitusi ja mentorlust;
kaupluse siseseid ja brändide vahelisi karjäärivõimalusi;
täiskoormusega tööd stiilses Rotermanni kvartalis;
tööpäevad max 8h;
sporditoetust igakuiselt 30€ (Stebby);
värbamispreemia 100€;
ägedaid tööriideid.

Tööpakkumise number
#804432

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. september 2022
Kuulutus sisestati:
9. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem