Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631242

ROTEERUV TEGEVUSJUHENDAJA Tartu & Kodijärve üksustesse (lapsehoolduspuhkuse asendajana)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendajana juhendad, toetad ja vajadusel abistad meie kliente nende päeva veetmisel (hommikusöögi valmistamine, tubade koristamine, pesu pesemine, töötegevused, hügieenitoimingud jne) ja suhtled ka kliendi lähedastega. Tööd tehes tagad ühtlasi sõbraliku ja turvalise keskkonna. Töö toimub erinevates Tartu üksustes ja Kodijärve üksuses.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on keskharidus ning eelnev töökogemus erivajadustega inimestega, hooldustöötaja töökogemus või soov välja õppida; arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel ning eesti keele oskus;
Oled inimesena empaatiline, tasakaalukas, järjepidev ja kohusetundlik, samuti aktiivne, hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja.

Ettevõte pakub

- graafikujärgset tähtajalise lepinguga vahetustega tööd;
- hubast ja kaasaegset töökeskkonda, toetavat tiimi;
- vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel.

Tööpakkumise number
#631242

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2019

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades. Täna osutame teenust ca 2400 erivajadusega inimesele 25 üksuses üle Eesti ja pakume tööd ligi 900-le töötajale.

Vaata rohkem