Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242394

Rootsi, Soome ja Vene keele õpetajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soome, vene ja rootsi keele õpetamine täiskasvanutele (eratunnid, üldkursused, kursused ettevõttes)

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus või selle omandamine (viimane kursus)
- varasem töökogemus
- väga hea suhtlemisoskus
- kohusetundlikkus ja korrektsus
- orienteeritus tööle

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- palju uusi kogemusi
- häid töötingimusi
- paindlikku tööaega

Lisainfo

Kandideerimisel palun märkige kaaskirjas, millisele ametikohale soovite kandideerida.

Tööpakkumise number
#242394

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. november 2011
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2011

TEA Keeltekool on vanim erakeeltekool Eestis, mis on asutatud juba 1988 aastal. TEA Keeltekooli vastutusrikas ülesanne on pakkuda kvaliteetset elukestvat õpet kõigile oma klientidele. TEA Keeltekooli eesmärk on pakkuda aastaringselt igale keeleõppe huvilisele just temale sobivat paindlikku keeleõppeprotsessi.
Täiustades aasta-aastalt õpetamise metoodikat ja keeleõppematerjale, leides üha uusi andekaid keeleõpetajaid, oleme oma nägemuses teel suurimaks ja parimaks keeltekooliks Eestis.

Vaata rohkem