Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288743

Rootsi-Norra Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nedholm Design OÜ otsib oma meeskonda müügiesindajat Rootsi ja Norra turu jaoks.

Tööülesanded:

  • Uute klientide leidmine
  • Müük ja tellimuste vastuvõtmine telefoni ja e-maili teel.
  • Vajadusel klientide külastamine sihtriigis (nt. messidel osalemine)
  • Olemasoleva kliendibaasi haldamine.
  • Klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Kasuks tuleb rootsi või norra keele oskus
  • Tahe ja kutsumus müügitööks
  • Iseseisvus ja organiseeritus
  • Hea eesti keele oskus
  • Arvutioskus kesktasemel (MS Office).

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • Lisaks põhipalgale motiveerivat tulemustasu
  • Arenguvõimalusi
  • Häid töötingimusi Tallinna kontoris

Tööpakkumise number
#288743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2012

Nedholm Design alustas puidust sisustustoodete tootmist aastal 1993 Haapsalus. Täna pakume oma klientidele Skandinaavias, Saksamaal ja Inglismaal üle 600 erineva toote, mis sobivad kaunistama nii elutuba kui kööki, nii esikut kui ka lastetuba. Samuti sobivad meie tooted firmakingitusteks. Kõik tooted valmivad käsitööna, materjalina kasutame peamiselt kasepuitu, vähesel määral ka tamme. Vastavalt kliendi soovile tooted peitsitakse vesipõhjaliste peitsidega, mida on valikus üle 40 erineva tooni.

Vaata rohkem