Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177061

Rootsi, norra ja/või taani keelt kõnelev toateenindaja-ettekandja

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime suveperioodiks heatasemelistesse Norra hotellidesse norra, rootsi ja/või taani keelt kõnelevaid hotelliteenindajaid.

Töö kirjeldus: hotellitubade ja üldpindade koristus ning klientide teenindamine hotelli restoranis

Ootused kandidaadile

* norra, rootsi ja/või taani keele oskus vähemalt suhtlustasandil. See tingimus on kandideeirmiseks kohustuslik, kuna töötaja peab valdama vähemalt ühte skandinaaviakeelt, et suhelda nii külastajate kui kolleegidega.
* soovitavalt inglise keele oskus suhtlustasandil
* teenindusalane töökogemus.
* vähemalt keskharidus
* teenindusvalmidus, meeskonnatöö oskus, töökus ja positiivne ellusuhtumine
* hea tervis

Kui Sa tunned, et "see oled Sina", siis palun võta meiega ühendust! Meil võib Sinu jaoks olla huvitav tööpakkumine!

Ettevõte pakub

* häid töötingimusi
* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* nettopalka alates 6200 NOK
* tööõnnetuskindlustust
* boonuse võimalust

Tööpakkumise number
#177061