Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644120

Rootsi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ülesanneteks on uute klientide leidmine, pakkumiste koostamine, klientidega hilisem suhtlemine ja ka nende külastamine. Töökoht asub Tallinnas, müük on suunatud Rootsi turule.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda inimest, kes soovib tõestada ennast renditööjõu valdkonnas ning kes on suurepärane suhtleja rootsi keeles nii kõnes kui kirjas, omab eelnevat kogemust teeninduse ja müügi valdkonnas. Sobid meie ettevõttesse, kui omad organiseerimisvõimet, suudad iseseisvalt otsuseid vastu võtta, kuid oled samas koostööaldis ja sulle meeldib töötada meeskonnas. Vajalik tekstitöötlusprogrammide oskus - excel, word.

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd. Konkurentsivõimelist töötasu, põhipalk + müügiboonust.

Tööpakkumise number
#644120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem