https://www.cvkeskus.ee/95901

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Rootsi kõnekeskus otsib klienditeenindajaid Tartusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95901

Tööpakkumise number

95901

Töö kirjeldus

Töö sisuks on telefoni teel reisitellimuste vastuvõtmine Rootsist ja registreerimine arvutisüsteemis. Töö toimub kõikidel nädalapäevadel ajavahemikul 07-24. Töökohaks on kaasaegne kontor Tartu kesklinnas.


Nõudmised kandidaadile

  • Hea inglise või saksa keele oskus
  • Soov rootsi keelt õppida
  • Soov peale keelekursust töötada rootsi keeles
  • Hea suhtlemisoskus
  • Oskus töötada kiirelt ja korrektselt ka pingelistes olukordades
  • Huvi töötada kõnekeskuses
  • Arvuti kasutamise oskus


Ettevõte pakub

  • Kahte rootsi keele kursust algajatele. Esimene kursus algab 26-03-2007 ja teine 07-05-2007 Tartus. Kursuste maht on 12-16 tundi nädalas (kokku 450 tundi), millele lisanduvad kodused ülesanded. Viimane koolitusnädal toimub Rootsis. Kursused kestavad 8 kuud
  • Vastutusrikast tööd kaasaegses ettevõttesLisainfo

Kursuse ajal on palk 3 600 EEK kuus. Need, kes läbivad rootsi keele kursuse heade tulemustega ja on tööks sobilikud, võetakse tööle. Palk on 45 EEK tunnis (brutto). Lisatasud õhtuti ja nädalavahetusel. Keskmine tunnipalk on ligikaudu 55 EEK tunnis (brutto).

Kui keegi kandideerijatest juba valdab rootsi keelt, on võimalus peale testi tegemist neile tööd pakkuda ilma eelneva rootsi keele kursuseta. Kõik, kes töökohale kandideerivad, kutsutakse informatsiooni saama Tartusse.

Kuna suur osa meie praegusest personalist on tudengid, kes töötavad osalise tööajaga, oleme eelkõige huvitatud kandidaatidest, kellel on võimalus täiskohaga meie juures töötada. Eelnev töökogemus tuleb kasuks.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Samreis Eesti AS on Rootsi Samres-kontserni tütarettevõte. Ettevõttel on umbes 290 töötajat, kellest 40 töötab Tartus. Peale nende on veel kümme töötajat koolitusel, kes asuvad tööle kevadel. Tartu töötajad võtavad vastu reisitellimusi Kesk- ja Lõuna Rootsist ning registreerivad need arvuti-süsteemis. Klientideks on vanurid ja puuetega inimesed Rootsis. Kuna ettevõte laieneb, otsib Samreis Eesti AS uusi töötajaid Tartusse.