2023-08-23 14:48:55

Rootsi keelt valdav müügiprojektide juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma ridadesse aktiivset ning hea suhtlusoskusega rootsi keelt valdavat müügiprojektide juhti, kelle tööülesanneteks on:

-müügiprotsessi juhtimine

-klientide nõustamine ja abistamine valikute teostamisel

-toodete ja teenuste müük Rootsi klientidele vastavalt kliendi soovile

Kui tunned, et sooviksid koos meiega üles ehitada parimat kivitoodete brändi Rootsis, võta kindlasti ühendust, vastame täpsustavatele küsimustele hea meelega.

Ootused kandidaadile

- sobiv kandidaat on hea suhtleja, õppimisvõimeline, kohusetundlik ning suudab iseseisvalt töötada

- peaksid hästi valdama rootsi keelt, kasuks tuleb ka inglise keele oskus

- heal tasemel arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimeline palk ja võimalus tulemustasu teenida

- meil on toetav meeskond ja paindlikud tööajad

- pakume uuenduslikke lahendusi ja põnevat tööd kasvavas ettevõttes

- pakume vajadusel võimalust töötada kodus

- pakume võimalust töötada poole- või täiskohaga