Rootsi keelt oskav kliendihaldur

ENSTO ENSEK AS

Tööpakkumise number

574790

Ensto Ensek AS Rootsi keelt oskav kliendihaldur

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab olema tellimuste vastuvõtt, nende tootmisele edastamine ja kinnitamine; arvete koostamine ning väljastamine; suhtlemine erinevate osakondadega seoses kauba saatmisega ning info vahendamine kõikidele osapooltele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui oled hea suhtlemisoskusega, positiivse ellusuhtumisega ning hindad tiimitööd k.a rahvusvahelist.
Eeldame vähemalt keskharidust, väga heal tasemel eesti, inglise ja rootsi keelt ning arvuti kasutamise oskust (MS Office, eriti Excel).
Kasuks tuleb eelnev kogemus tootmisettevõttes kliendisuhtluse alal ning kogemus majandustarkvara või/ja CRM kasutamises.

Pakume Sulle huvitavat tööd rahvusvahelises tiimis; kaasaegset töökeskkonda ning sportimise toetust ja muid soodustusi vastavalt töötatud ajale.
Tööle asumine ASAP ning asukoht Ensto Keila tehas

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Oleme üks juhtivaid tehnoloogiaettevõtteid maailmas ja hinnatumaid energiasäästlikkuse eksperte. Lubame säästa teie energiat ja pakume välja lahendusi, kuidas seda teha. Oleme tuntud energiasäästlike ja töökindlate toodete valmistajana

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi ja silikooni survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 400 inimese

Vaatan ettevõtte profiili