Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61137

Rootsi keele oskusega telefoniteenindajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kes tahavad tunda RÕÕMU:
-võimalusest aktiivselt oma igapäevatöös kasutada rootsi keelt
-pakkudes parimat klienditeenindust Softcomi klientidele
-ühiselt meeskonnaga saavutatud tulemustest
-koolitusest ja pidevast enesearengust
-turu parimast töötasust antud valdkonnas

Ootused kandidaadile

-rootsi keele oskus
-arvuti kasutamise oskus
-positiivse ellusuhtumisega, head suhtlejad ja meeskonnatöötajad

Softcom ootab oma meeskonda nii täiskoormusega kui osalise koormusega töötada soovivaid telefoniteenindajaid!

Lisainfo

Kui Sinus tärkas huvi pakkumise vastu, võta kohe ühendust
-täites ankeedi www.adecco.ee / Minu Adecco, märkides ära Infoteenindaja konkursi
-astudes läbi Adecco kontorist Kaupmehe 6, Tallinn
-helistades meile telefonil 6 440 410.

Tööpakkumise number
#61137