Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200582

Rootsi keele oskusega raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Rootsi ettevõtete raamatupidamise korraldamine
  • Raamatupidamislike dokumentide vormistamine ja haldamine
  • Aruannete koostamine emaettevõttele
  • Rahavoogude planeerimine

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Hea eesti ja rootsi keele oskus kõnes ja kirjas
  • Rootsi raamatupidamis- ja maksuseaduste hea tundmine
  • Bilansivõimelisus
  • Erialane haridus
  • Eelnev töökogemus raamatupidajana
  • Süsteemsus, täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Rahvusvahelist töökogemust
  • Soovil kodukontoris töötamise võimalust ja sellega kaasnevat paindlikku tööaega
  • Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#200582