Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219267

Rootsi keele oskusega klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on klientide haldamine nende emakeeles (rootsi keeles). Vastutad tellimuste vastuvõtmise ja edastamise eest - sellest tulenevalt oled igapäevane kaasaegsete kommunikatsioonivahedite kasutaja. Omad infot kogu tootevaliku osas ning suudad selle ka kliendile edastada.

Ootused kandidaadile

* Valdad väga heal tasemel (nii suuliselt kui kirjalikult) rootsi keelt, inglise keelt suhtlustasemel
* Omad valmisolekut pingelisteks ja kiireteks tööpäevadeks
* Oled kohusetundlik, täpne ning kõrge rutiinitaluvusega
* Oled sõbralik ja avatud suhtleja

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist palka
* Töökohta kesklinna lähedal
* Toredat ja rahvusvahelist meeskonda
* Erialast väljaõpet

Tööpakkumise number
#219267

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2011

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on Eesti suurimaid ja edukamaid pehme mööbli tootjaid.

Vaata rohkem