Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644107

Rootsi keel oskusega reisikonsultant Tallinna või Tartu kõnekeskusesse (suveperioodiks)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 11. märts 2020
Kuulutus aegub:25. märts 2020

Töö kirjeldus

Tallinki Grupp AS’i poolt pakutavate toodete ja teenuste müük ning
broneerimine kõnekeskuses telefoni, e-kirjade ning chati teel

Ootused kandidaadile

  • heal tasemel eesti ja rootsi keele oskus
  • positiivne suhtumine, vastutustunne ja aktiivsus
  • otsustusvõime ja oskus kiiresti muutuvas olukorras toime tulla
  • kiire õppimisvõime
  • MS Office programmide väga hea tundmine

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • võimalust praktiseerida ja arendada oma keeleoskust
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • põhjalikku baaskoolitust (Tallinnas)

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel 8 tundi päevas vahemikus 8:00-19:00 kõigil nädalapäevadel Tallinnas või Tartus asuvas kontoris. Leping on tähtajaline kuni 31.08.2020. Heade töötulemuste korral on võimalik lepingu pikendamine.

Tööpakkumise number
#644107

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

AS Tallink Grupp on viimase 30 aasta jooksul kasvanud Läänemere suurimaks laevafirmaks ja üheks suurimaks teenindusettevõtteks meie piirkonnas nii maal, kui merel. Meie 14 laeva sõidavad 7 liinil, meie 4 hotelli tegutsevad 2 riigis, meie kauplused on maal, merel ja internetis. Tallink Grupis töötab ligi 7500 oma ala professionaali mitmetest erinevatest riikidest ning me teenindame igapäevaselt kliente üle kogu maailma.

Tänu meie ettevõtte kiirele kasvule otsime oma meeskonda põnevaid väljakutseid otsivaid ning teotahtelisi ja rõõmsaid inimesi, kes soovivad anda oma panuse Eesti ühe suurima ja tuntuima ettevõtte arengusse ning Eesti teeninduskultuuri ja turismivaldkonna edendamisse.

Vaata rohkem