Värsked tööpakkumised

(rootsi ja norra keel) kõnekeskuse teenindajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53460

Tööpakkumise number

53460

Töö kirjeldus

Telefoniteenindajate ülesandeks on klientidele telefoni teel informatsiooni andmine.

Nõudmised kandidaadile

Hea telefoniteenindaja soovib kliente aidata ja teenindada omades:

- väga head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust rootsi või norra keeles

- valmisolekut aktiivseks ja pidevaks tööks telefoniga

- soovitavalt telefoniga töötamise või klienditeeninduskogemust

Ettevõte pakub

Jäädes RUNWAY töötajaks, pakume Sulle

- väga head klienditeenindusalast kogemust edumeelses ettevõttes

- koolitust

- väga häid töötingimusi

- tulemusliku töösoorituse korral võimalust pikemaajaliseks töösuhteks või uusi võimalusi

erinevate kogemuste saamiseks erinevatest valdkondadest

- üliõpilastele võimalust töö näol ka koolipraktika sooritada

- võimalust töötada erineva koormusega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline või praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. november 2005
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2005

Runway International on loodud selleks, et pakkuda kõrgekvaliteetset kontaktikeskuse teenust rahvusvahelistele ettevõtetele, mis otsivad võimalusi Baltimaade, Skandinaavia ja Põhja-Euroopa turgude teenindamiseks.

Asudes Eestis ja Lätis saab Runway osa eelistest, mida pakub üks Euroopa dünaamilisema ja kiirema kasvuga majanduspiirkond, kus on suurepärane telekommunikatsiooni ja andmeside infrastruktuur ning kõrge tehniline ja infotehnoloogiline pädevus. Lisaks loob Runway geopoliitiline asend hea aluse lähima viie aasta jooksul Venemaa tarbijakeskse turu pakutavate võimaluste kasutamiseks.