https://www.cvkeskus.ee/55513

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55513

Roostevabast terasest detailide poleerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

roostevabast terasest torudetailide poleerimine elektriliste käsipoleermasinatega


Ootused kandidaadile

* kohusetundlikkus ja töötahe
* vastutusvõime
* valmidus meeskonnatööks


Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* pingelist tööd arenevas ettevõttes
* pikaajalist töösuhet
* väljaõppevõimalust


Lisainfo

Väljaõpe kohapeal


Tööpakkumise number
#55513
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Roostevabast terasest detailide poleerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!