2023-08-23 14:48:55

Roostevaba terase sorteerija/Ekskovaatori operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kiiremas korras spetsialisti roostevaba terase sorteerija ja hüdraulilise kraana operaatori näol. Sorteerijate puhul on oluline kogemuste omamine
roostevaba metallidega
ja EL passi olemasolu. Kogemused Niton tüüpi analüsaatoritega (või midagi sarnast). Materjali tuvastamine ja tundmine on kohustuslik. Sorteerija ei ole see, kes
on sõitnud mööda rauaplatsi tõstukiga ringi ja tegi "midagi", vaid see, kes tõesti tunneb metalle ja oskab neid käsitleda.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus on kohustuslik ! Tööd pakume eelkõige hüdraulilise kraana operaatoritele (Atlas, Liebherr, Hitachi, Fuchs), kuid samas ka roostevaba
metalli sorteerimise spetsialistile.

Hüdralulise kraana operaatorile: on olemas töökoht ettevõttes, mis tegeleb roostevaba terase töötlemisega

Palume sild-ja tornkraanade operaatoritel antud kuulutese peale mitte reageerida, kuna see ei puuduta teie valdkonda !

Samuti otsime mehaanikuid, kellel on kogemusi hüdraluliste ekskavaatorite remontimise valdkonnas.

Tööpakkumised on ainult EL passi omanikele.

Necessary English language skills

Töö asub Hollandis.

Ettevõte pakub

Transpordi ja elamisega aitame.
Tööd on palju.
Ületundide tegemise võimalus.

Lisainfo

Vormistamine läbi eesti firma.
Kandidaatidel, kellel on halvad harjumused, palume mitte tülitada.
Saatke oma CV aadressile: jevgeni(a)b2bmetalworks.eu