Värsked tööpakkumised

Rõõmsameelne klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546490

Tööpakkumise number

546490

Töö kirjeldus

Mamo on kiiresti arenev tervisetoidu kohvikukett Tallinnas. Vajame enda Mamo meeskonda täiskoormusega ja osalise koormusega RÕÕMSAMEELSET KLIENDITEENINDAJAT.

Peamised tööülesanded:
-klientide sõbralik, kiire ja täpne teenindamine kassast (ei ole lauateenindust)
-sooja toidu tõstmine, võileibade valmistamine retsepti alusel, värskete mahlade-smuutide meisterdamine
-oma töökoha korrashoid (letitagune ning seadmed, saali koristab vastavat teenust pakkuv firma)
-jooksvate probleemide lahendamine teeninduses

Töö on esmaspäevast reedeni, nädalavahetused ja riigipühad
on vabad! :)

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et Meie teenindaja armastaks teenindustööd ning sooviks külalistega suhelda (samal ajal peavad mõistagi käed käima ja töö tehtud saama :).
Kindlasti on vajalik kõrge pingetaluvus ning valmisolek töötada erinevate inimestega.
Oleks avatud, sõbralik ning kiire mõtlemisega erinevates olukordades. Vaja on head organiseerimisvõimet.
Eelnev töökogemus teeninduses tuleb kasuks.
Positiivset ellusuhtumist

Tööle asumine: niipea kui võimalik.

NB! Eelisjärjekorras vaatame üle CV-d, millel juures kaaskiri. Seega kirjuta meile, Miks just Sina sobid sellele töökohale ning mida Sa meilt ootad.

- Pakume tööd argipäeviti, nädalavahetused ja riigipühad on vabad.
- Tööaega E-R 7:00-15:30 ja 10:00-18:30.
- Osalise koormusega E-R 10:00-15:00
- Oleme hästi vastutulelikud, positiivse ellusuhtumisega, mõistvad ning tegutsemisvalmis meeskond.
- Pakume oma meeskonnale sportimise võimalusi, toredaid tööüritusi ja nooruslikku kollektiivi.
- Konkurentsivõimelist palka, toredaid meeskonnakaaslasi ning arenemisvõimalust.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav. :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 4.2 kuni 4.5 EUR tunnis

Mamo on kiiresti arenev toidukett ning asub nüüdsest juba neljas kohas: Liivalaia 14 (Swedbank peahoone), Valukoja 8 (Öpiku maja), Veerenni 53A (Tervise majas) ja Tornimäe 5 Ärikeskuses (Swisshotelli kõrval).

Mamo ülesandeks on teha kiirustavale inimesele võimalikult lihtsaks ja vaevatuks täisväärtusliku toidu kättesaamine. Mamost leiab ainult kõige värskemat ja läbimõeldumat toitu nii kontoriinimene kui ka niisama puhkaja. Kõike saab ka kaasa osta! Lisaks pakub Mamo ka catering teenust.