Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199250

Roomikekskavaatori operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- roomikekskavaatoriga teenuse osutamine erinevatel objektidel
- aktiivne suhtlemine klientidega
- igapäevane aruandlus (töölehed, nädalalehed, masinapäevik)
- klientide sõbralik, viisakas ja professionaalne teenindamine
- masinate korrasoleku tagamine
- vajadusel asendamine ekskavaator-laaduril ja/või mini-ekskavaatoril

Ootused kandidaadile

- professionaalne töösse suhtumine
- aja planeerimise oskus
- algatusvõime, täpsus ja kohusetundlikkus
- ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- autojuhilubade olemasolu
- eesti ja vene keele valdamine
- valmisolek töötada töövälisel ajal (nädalavahetus, õhtul)

Ettevõte pakub

- asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
- motiveerivat töötasu
- hooldatud masinaid
- stabiilset ja aastaringset tööd
- mõistlikku suhtumist
- tööd arenevas ettevõttes
- tööriideid, mobiiltelefoni

Tööpakkumise number
#199250