Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44822

Rõivaste konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vajame töörõivaste konstruktorit
ja õmblejat

Ootused kandidaadile

rõivaste konstruktori eelduseks on eelnev töökogemus töötamisel arvutiprogrammiga Lectra ning valdab programme Modaris, Diamino, lisaks Vigi Print
Vajalik inglise keele oskus
Õmbleja eeliseks tuleb eelnev töökogemus

rõivaste konstruktoril täistööaeg 40 tundi nädalas, kuutöötasu
õmblejal - tükitöö

Lisainfo

rõivaste konstruktoril määratud ajaga tööleping kaheks aastaks
õmblejal - määramata ajaks

Tööpakkumise number
#44822

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
25. mai 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005

CVKeskus.ee klient

töörõivaste tootmine

Vaata rohkem