Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321104

Rõivaste ettevalmistaja Jürisse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooajakaupade ettevalmistaja müügiks (hinnasildid, turvaelemendid).
Töökoht asub Jüris asuvas laohoones.
Tööaeg igapäevaselt 08:00-20:30.
Vahetused pikk nädal E;T ja R;L,P ja siis lühike nädal K,N tööl.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus suhtustasandil.
Täpsus, kiirus ja korrektsus.
Vanust alates 21. eluaastast.
Töö sobib naisterahvastele.

Ettevõte pakub

Hooajalist tööd.

Lisainfo

Tasuta transport, väljumised Balti jaam 7:15-Estonia-Kunstiakadeemia-Keskturg-Bussijaam-Sossimägi-Ülemiste

Tööpakkumise number
#321104

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 504 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
25. september 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem