Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378135

Roela Aldar Marketi kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügitöö organiseerimine kaupluses;
  • eelarve ettevalmistus ja selle täitmise tagamine;
  • töögraafikute planeerimine ja tööajaarvestuse pidamine;
  • müüjate töö juhendamine ja kontrollimine;
  • aruandlus juhtkonnale.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus kaubanduse alal;
  • väga hea eesti ja kesktasemel vene keele oskus;
  • väga hea organiseerimisvõime, püsivus, kohusetundlikkus, hea pingetaluvus, tulemusele orienteeritus, väga hea suhtlemis- ja enesekehtestamisoskus;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

  • toetavat ja sõbralikku kollektiivi;
  • motiveerivat töötasu;
  • huvitavat ja pingelist tööd;
  • enesearendamise võimalusi, koolitusi;
  • firmasisest soodustust.

Lisainfo

Töökoht asub Lääne-Virumaal Roela alevikus.

Tööpakkumise number
#378135

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2015
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2015

Aldar Eesti OÜ on jaemüügiga tegelev ettevõte, mis opereerib 29 kauplusega: Aldar Marketi kauplustega Lääne- ja Ida-Virumaal (toidu- ja esmatarbekaubad, joogid ning tubakatooted), SuPerAlko ja CityAlko kauplustega üle Eesti ning Tallinnas Sadama turul.

Vaata rohkem