Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672312

Rocca al Mare H&M otsib müügikonsultante

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 4.92 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 15. oktoober 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Kas oled uueks väljakutseks valmis?
Seoses meeskonna laienemisega ootame meiega ühinema avatud meelega inimesi, kes soovivad end proovile panna MÜÜGIKONSULTANDINA meie Rocca al Mare kaupluses.

Ootused kandidaadile

    Meiega liitudes ootame, et:

  • oled vähemalt 18-aastane;
  • oled avatud meelega;
  • naudid kiiret töötempot;
  • oled tööaja suhtes paindlik.

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • osalist koormust - keskmiselt 20-25h nädalas;
  • ajutist lepingut detsembri lõpuni;
  • arenguvõimalusi ettevõtte sees (üle 70% värbamistest toimuvad just ettevõttesiseselt);
  • põhjalikku koolitust ja alati abivalmis meeskonda;
  • võimalust kombineerida tööd oma eraeluga;
  • konkurentsivõimelist palka;
  • omatöötajasoodustust (-25%);
  • võimalust kogeda ainulaadset H&Mi kultuuri.

Tööpakkumise number
#672312

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 171 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem