Rocca Al Mare DENIM DREAMI moebrändide kaupluse KLIENDITEENINDAJA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238288

Tööpakkumise number

238288

Töö kirjeldus

* Avatud ja aus suhtlemine;
* Aktiivne teenindus;
* Personaalne lähenemine klientidele;
* Kliendi vajaduste välja selgitamine;
* Kauba tundmine ja presenteerimine;
* Professionaalne müügitöö.

Nõudmised kandidaadile

* Positiivsus;
* Soov kliente aidata;
* Müügikire olemasolu;
* Vähemalt keskharidus ;
* Väga hea vene keele valdamine suhtlustasandil;
* Ambitsioonikus ja arenemisvõimelisus.

Ettevõte pakub

* Erinevaid koolitusi;
* Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
* Põhipalk + tulemuspalk;
* Rõõmsameelseid töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda.

Lisainfo

Ootame Rocca Al Mare Denim Dreami kandideerima inimesi, kelle kireks ja armastuseks on klientide personaalne teenindamine. Kuna tegemist on ettevõtte Denim Dreamide suurima kauplusega, siis suurepärase klienditeenindnuse pakkumisele sooviksime, et kliente teenindatakse ka emakeeles.

Meie firma eesmärgiks on pakkuda parimat klienditeenindust Eestis, seega töötame pidevalt sellel kallal, et leida suurepäraseid klienditeenindajaid. Peame kõige tähtsamaks ja olulisemaks: 1) KLIENTI 2) KLIENTI ja 3) KLIENTI :)Teeme kliendid rõõmsaks:)

Lisage CV-le ka kaaskiri ja soovitatavalt foto iseendast.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. september 2011
Kuulutus sisestati:
1. september 2011
Brutopalk:
Alates 3 kuni 5 EUR tunnis

Põldma Kaubanduse AS on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Miss Sixty, Energie, Killah, Pierre Cardini) maaletoojana terves Baltikumis. Ettevõte pakub oma klientidele suurepärast teenindust ja parimaid moebrände. Jätame klientidele alati positiivse ja sooja emotsiooni, mis kutsuks neid alati kauplustesse tagasi:)
Meil töötavad inimesed on kõik meeldivad, sõbralikud ja ambitsioonikad, kes töötavad 100% kliendi heaolu nimel. Ettevõte ootab kandideerima inimesi, kes on pühendunud klienditeenindusele, ettevõtlikud, energilised, positiivsed ja elurõõmsad. Omalt poolt pakume palju arenemisvõimalusi: igal klienditeenindajal on võimalus rakendada oma andeid, näiteks kaupluse juhatajana, kujundusjuhina, kaubaesindajana ning suurepärastel klienditeenindajatel on võimalik veelgi kõrgemale ja kaugemale liikuda:)