Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #828640

Robotniidukite müügikonsultant-paigaldajat

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnikakeskus OÜ ootab oma meeskonnaga liituma Robotniidukite müügikonsultant-paigaldajat.

Sinu peamised ülesanded saavad olema robotniidukite müük, paigaldus, hooldus ja remont. Klientide nõustamine ja neile parimate lahenduste pakkumine. Müük müügisaalis.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus

  • B-kategooria juhiload

  • hea arvutikasutamise oskus

  • tehniliste jooniste lugemise oskus

  • oled aktiivne, positiivse ellusuhtumisega ja õppimisvõimeline

  • sulle meeldib suhelda ja küsimustele lahendusi leida

Ettevõte pakub

  • kindlat sissetulekut
  • väljaõpet tööde teostamisel
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • muhedat ja teadlikku kollektiivi
  • tootekoolitusi
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • toredaid ühisüritusi ja väljasõite

Kasuks tuleb: eelnev müügitöö kogemus tehnika valdkonnas, vene ja inglise keele oskus

Lisainfo

Tehnikakeskus OÜ Keila asub Keilas Haapsalu mnt. 57.
Lisainfot küsi 518 5589 või keila(at)tehnikakeskus.ee

Tööpakkumise number
#828640