Värsked tööpakkumised

Robotkeevituse tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193284

Tööpakkumise number

193284

Töö kirjeldus

Otsime Metaformi ärisuunda tehnoloogi, kellel on vähemalt 1-aastane praktiline kogemus keevitustehnoloogia ja/või robottehnika alal.
Tööülesanded:
- Toodete robotkeevitustehnoloogia väljatöötamine ja toodete robotkeevitusse juurutamine.
- Robotkeevituse programmeerimine ( sh keevitusprotsessi parameetrite määramine)
- Keevitusrakiste väljatöötamine ja tootmisprotsessi optimeerimine
- Keevituskvaliteedi kontrollimine ja toodete nõuetele vastavuse tagamine.
- Tehnilise dokumentatsiooni loomine ja kasutamise korraldamine tootmises.
- Koostöö müügiosakonnaga robotkeevituseks sobivate toodete leidmisel.

Nõudmised kandidaadile

- Tehniline kõrg- või eriharidus
- Keevitustehnoloogia tundmine
- Robotite programmeerimise põhimõtete tundmine ja vastav praktiline kogemus
- Väga hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus, inglise keele oskus tehnilise dokumentatsiooni lugemiseks ning soovitavalt vene keele suuline oskus kesktasemel
- Iseseisvus oma töös, algatusvõime ja probleemi lahenduse oskus, suhtlemisoskus

Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet.
Kasuks tuleb majandustarkvara (Axapta) kasutamise kogemus.

Pakume kaasaegset ja professionaalset töökeskkonda, head eneseteostuse võimalust, põnevat ja pingelist tööd, nooruslikku ja tulemusele orienteeritud meeskonda koos väärilise tasuga.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1, Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
CV koos motivatsioonikirjaga saata aadressil personal(ät)favor.ee

Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. märts 2010

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Äripäeva ettevõtete TOP 2007 hindas Favor AS-i Harjumaa parimaks ettevõtteks.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt pälvis Favor AS ettevõtlusauhinna võtja tiitli kategoorias Tööstusettevõte 2008.