Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #651630

ROBOTITEHNIK

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tegudeinimest, kellel on tugev mehaanika ja masinateaduse baas ning soov õppida ja areneda robootika valdkonnas. Kui veel puudub oskus või teadmine millegi teostamiseks aitame meeleldi selle omandada! Et töö kulgeks lihtsamalt, tulevad kindlasti kasuks teadmised / oskused pneumaatika ja automaatika valdkondades.

Sinu töö väljundiks saab olema klientide probleemide lahendamine automatiseerimise ja robotiseerimisega alates ideest kuni toimiva lõpplahenduseni. Selleks on Sul kasutada tänapäevane riistvara ja tarkvara.

Nõudmised kandidaadile

Lisaks ülaltoodule ootame Sinult:

  • tulevad kasuks teadmised / oskused pneumaatika ja automaatika valdkondades.
  • Tehnilise valdkonna haridust (lõpetamisel või lõpetatud)
  • Head rutiinitaluvust
  • Baasteadmisi CAD programmide kasutamisest (modelleerimine ja simuleerimine)
  • Avatust uutele väljakutsetele
  • Lahenduskesksust ja võimet mõelda “kastist väljas”

Ettevõte pakub

Toetame Sind omalt poolt:

  • Kogenud meeskonna ja oskusteabega tööstusautomaatikast ning tööstustarkvarast
  • Väljaõppega, et Sinu “tööriistakast” täieneks töö käigus pidevalt
  • Maailma juhtivate robootika ettevõtete riistvara ja tarkvaraga ressurssidega (FANUC, JOULIN, OnRobot jt)
  • Motiveeriva töötasuga, mis kasvab koos oskuste ja panuse tõusuga

Tööpakkumise number
#651630

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
26. mai 2020

Atemix Tööstusautomaatika põhitegevusala on automaatika lahenduste loomine, keskendudes eelkõige tööstustele, tootmisprotsessi optimeerimisele. Pakume oma klientidele terviklahendusi, alustades varuosade müügist kuni süsteemide paigalduse ja kaughalduseni (SCADA). Tänaseks omame juba 17 aastat väärtuslikku kogemust.

Vaata rohkem