Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272788

Risti päästekomando pealik

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • Komando töö korraldamine ja juhtimine
  • Komando (hoone) ja selle territooriumi puhtuse ja kasutuskorras oleku tagamine
  • Komando töötajate töötervishoiu ja tööohutusalase juhendamise korraldamine
  • Komando tööaja graafiku koostamine
  • Komando töötajate informeerimine õigusaktidest
  • Päästetehnika ja -varustuse tehnilise korrasoleku, hooldamise, kasutamise, ladustamise ja andmebaaside täitmise tagamine
  • Komando väljasõidupiirkonna veevõtukohtade kaardistamise korraldamine
  • Komando päästevarustuse testimise korraldamine
  • Valveteenistuse isikkoosseisu üle teenistusliku järelevalve teostamine
  • Päästeala ennetustöös osalemine
  • Päästetöödel osalemine
  • Vajadusel õppuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel osalemine
  • Iga-aastaste teadmisteja oskuste kontrollide läbiviimise tagamine
  • Füüsiliste kontrollkatsete korraldamine komandos
  • Komandosisese koolituse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • vastavus päästespetsialist III kutsekvalifikatsioonile;
  • vanus vähemalt 21 aastat, teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik;
  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitlemise oskus;
  • otsustus- ja vastutusvõime;
  • hea suhtlemisoskus;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • vastavus komandopealikule kehtestatud tervisenõuetele;
  • juhtimisalaste üldteadmiste omamine.
Kasuks tuleb:
  • C- kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat töökeskkonda ja meeskonda.

Tööpakkumise number
#272788