Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328260

Riskikommunikatsiooni ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töötab välja riskikommunikatsiooni põhimõtted ja ohutussõnumid ning jälgib nende rakendamist;
  • koostab ennetustöö, tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimise valdkonna kommunikatsiooniplaani ja koordineerib selle tegevuste elluviimist;
  • koolitab kõneisikuid;
  • toimetab Päästeameti koduleheküljel, siseveebis ja sotsiaalmeedias oma töövaldkonda puudutavat osa.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt ajakirjanduse või kommunikatsiooni alane);
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele valdamine vähemalt kesktasemel;
  • kõrge stressitaluvus;
  • hea koostöö- ja koordineerimisoskus;
  • teksti- ja andmetöötlusprogrammide ning valdkonnas kasutatavate infosüsteemide kasutamise oskus.

Kandidaadilt eeldame:
  • teadmised meediakampaaniate korraldamisest;
  • loogiline mõtlemine ja loovus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus ajakirjanduse või suhtekorralduse valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat meeskonda;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht: Raua 2, Tallinn;
  • tööle asumise aeg esimesel võimalusel.
  • tööleping sõlmitakse tähtajaliselt, äraoleva töötaja asendamise ajaks.

Ametikohale kandideerimiseks saada CV koos motiveeritud avaldusega hiljemalt 05.01.2014

Täiendav info: Reimo Raja, kommunikatsiooniosakonna juhataja tel 5661 9659,
reimo.raja(ät)rescue.ee

Tööpakkumise number
#328260

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda, ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist, demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem