https://www.cvkeskus.ee/210385

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Riskijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210385

Tööpakkumise number

210385

Töö kirjeldus

Riskijuhi töö sisuks on Danske Capital AS poolt valitsetavate pensioni- ja investeerimisfondide ning portfellihaldusteenusega seonduvate investeerimis-, operatsiooni- ja juriidiliste riskide jälgimine ning riskide juhtimiseks vajalike süsteemide käigushoidmine ja arendamine.
Riskijuhil on oluline roll fondivalitseja äritegevuste kvaliteedi, jätkusuutlikkuse ja regulatsioonidele vastavuse tagamisel ning nende efektiivsuse tõstmisel. Töökoht tähendab laia tegevusulatust investeerimisfondide valitsemise ja varahalduse valdkonnas, pakkudes initsiatiivikale töötajale palju võimalusi nii ettevõtte kui ka enese arendamiseks.
Riskijuhi töökoht eeldab suutlikkust töötada muutuvas ja kiiret reageerimist nõudvas keskkonnas, tagades seejuures riskifunktsioonide pikemaajalise süsteemsuse ja täpsuse.


Nõudmised kandidaadile

• omab reaalteaduste, majanduse- või õigusalast kõrgharidust
• omab eelnevat töökogemust varahalduse-, panganduse-, õigusnõustamise-, konsultatsiooni- , kontrollingu-, vastavuskontrolli- või audiitorvaldkonnas
• valdab väga head eesti ja head inglise keelt nii kõnes kui kirjas
• suudab sõltuvalt ülesandest töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnamängijana
• on professionaalne MS Exceli jt. sarnaste andmetöötlusrakenduste kasutaja ning võimeline koostama äritasandil infosüsteemide arenduseks vajalikke projektikirjeldusi.


Ettevõte pakub

• tuge ja mentorlust riskivaldkonda ja ettevõttesse sisseelamisel
• konkurentsivõimelist oskustele ja tulemustele vastavat töötasu
• tulevikuväljavaateid Põhjamaade ühes suurimas finantsgrupis.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume lisaks CV-le saata ka motivatsioonikiri.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2010
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Danske Capital on varahaldusettevõte, mis kuulub Danske Bank A/S-i finantskontserni. Rahvusvaheliselt töötab Danske Capitalis üle 500 töötaja, nende hulgas üle 120 investeerimisprofessionaali. Danske Capitali hallata on enam kui 73 miljardi euro väärtuses pensioni- ja investeerimisfondide ning institutsionaalsete ja privaatklientide varasid. Loe lisaks: www.danskecapital.ee ja www.danskecapital.com.