Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177959

Riskiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kindlustatava objekti riskiastme hindamine, selle vastavuse hindamine kehtestatud nõuetele
  • Kindlustusriskide hindamine vastavalt kehtivale metoodikale
  • Kindlustuspakkumiste koostamine
  • Kindlustuslepingute kinnitamine vastavalt korrale
  • Osalemine eraisikute ja ettevõtte varakindlustuse tootearenduses
  • Müügipersonali konsulteerimine kindlustuspakkumiste ja lepingute koostamisel
  • Osalemine müügipersonali kindlustustehnilises koolitamises
  • Tegevusvaldkonna kindlustustehniliste tulemuste analüüsimine ning tulemuste kasutamine töö tõhustamiseks

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus, soovitavalt tehniline
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- teab kindlustuse müügiprotsessi põhimõtteid
- omab teadmisi kaubandus- ja kindlustustegevust reguleerivast seadusandlusest ja oskab seda rakendada
- väga hea suhtlemis- ja koostööoskusega
- iseseisev, süsteemne, kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimelin
- meeskonna töö oskustega

Kasuks tuleb
- varasem vähemalt 3 aastane töökogemus sarnasel erialal

Ettevõte pakub

- karjäärivõimalust kindlustusvaldkonnas
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi

Lisainfo

Riskiinseneri täpse ametiprofiiliga saad tutvuda ERGO Kindlustuse AS kodulehel.
www.ergo.ee/ ERGO/ tööpakkumised

Tööpakkumise number
#177959