Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #225263

Riskiinsener - eraisikute varakindlustus

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ERGO pakub võimalust areneda ja luua karjääri ning anda oma panus meie tulemustesse, kandideerides Eraisikute varakindlustuse Riskiinseneri
ametikohale peakontoris. Riskiinseneri ametikoha põhieesmärgiks on ERGO korporatiivkindlustuse valdkonna varakindlustuse kindlustavate objektide õigeaegne ja kvaliteetne riskide hindamine. Osalemine kindlustustoodete väljatöötamises ja eraisiku varakindlustust puudutavates projektides.

Peamised tööülesanded on:

  • kindlustatava objekti riskiastme hindamine, selle vastavuse hindamine kehtestatud nõuetele;
  • kindlustusriskide hindamine vastavalt kehtivale metoodikale;
  • kindlustuspakkumiste koostamine;
  • vastavalt korrale kindlustuslepingute kinnitamine;
  • osalemine eraisiku varakindlustuse tootearenduses;
  • müügipersonali konsulteerimine kindlustuspakkumiste ja lepingute koostamisel;
  • osalemine müügipersonali kindlustustehnilises koolitamises;
  • tegevusvaldkonna kindlustustehniliste tulemuste analüüsimine ning tulemuste kasutamine töö tõhustamiseks, vajadusel aruandluse koostamine;
  • osalemine kahjukäsitlusprotsessis;
  • osalemine eraisiku varakindlustust puudutavates projektides.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • omad kõrgharidust, soovitavalt tehnilist;
  • soovitavalt omad varasemat kindlustuse tootealast töökogemust;
  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil;
  • omad teadmisi kahjukäsitluse töökorralduse põhimõtetest, kindlustusmaksete kujunemisest ja kindlustusriskide hindamisest;
  • oled väga hea suhtlemis- ja koostööoskusega;
  • oled abivalmis, sõbralik ja positiivne;
  • oma töös oled iseseisev, oskad oma tegevust ja aega planeerida

Ettevõte pakub

  • töökohta ERGO peakontoris Tallinnas
  • silmapaistva töö eest samaväärset palka
  • eneseteostust muutustele avatud ettevõttes
  • ajakohaseid töötingimusi.

Lisainfo

Põhjalikuma ametiprofiiliga on võimalik tutvuda aadressil www.ergo.ee/toopakkumised. Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust.

Tööpakkumise number
#225263