Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140338

Riskihindaja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientidega telefoniintervjuude läbiviimine kindlustusankeetide tätimiseks;
  • klientide nõustamine ja neile riskihindamise nõuete selgitamine, vajadusel lisaandmete küsimine ja täpsustamine;
  • klientide ja pangatöötajate nõustamine elukindlustustoodete, kindlustusriskide hindamise ja kahjukäsitluse küsimustes;
  • riskide hindamine, kahjuteadete vastuvõtmine ja dokumentide administreerimine.

Ootused kandidaadile

  • valmis aktiivseks kliendisuhtluseks telefoni teel;
  • väga hea kontaktiloomise ja argumenteerimisoskusega;
  • hea kuulaja, paindlik ja loominguline suhtleja;
  • kõrge pinge- ja stressitaluvusega;
  • väga hea eestikeelse suulise ja kirjaliku eneseväljendusega ning vene ja inglise keele oskusega suhtlustasandil;
  • vähemalt aastase töökogemusega klienditeeninduse või müügi alal.

Kasuks tulevad teadmised elukindlustusest.

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku väljaõpet ja toetust;
  • huvitavat tööd ning arenemisvõimalusi;
  • pühendunud meeskonda;
  • konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 24. veebruaril täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Tule tööle > Riskihindaja-konsultant ja saata meile oma motivatsioonikiri aadressile cv(at)hansa.ee märgusõnaga "HEK riskihindaja".

Tööpakkumise number
#140338

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2008

Hansa Elukindlustus kuulub Hansapanga Gruppi olles Eesti esimene ja suurim pangakindlustusselts Baltikumis. Hansa Elukindlustuse eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat elukindlustustoodete valikut turul.

Hansa Elukindlustuse kindlustusriskide hindamise tiim otsib oma meeskonda

riskihindajat-konsultanti,
kelle töö eesmärgiks on kontorivõrgust suunatud klientidega telefoni teel kindlustusriskide hindamiseks vajalikke intervjuude tegemine, riskide hindamine ja kahjuteadete vastuvõtmine.

Vaata rohkem