Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118962

Ripplagede paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Moodul-, alumiinium- ja kipslagede paigaldus.
Kipsvaheseinte paigaldus.

Ootused kandidaadile

keskharidusega
hea tervisega
füüsilist koormust hästi taluv mees
tunneb siseehitustööd
soovitavalt suhtleb nii eesti kui ka vene keeles.

Pakume tööd nii kogemustega paigaldajatele, kui ka "õpipoistele"

Töö on Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses. Vahel ka mujal Eestis.
Palk on tükitöö ( m² ) alusel.
Töövahendid on firma poolt.

Tööpakkumise number
#118962

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. august 2007

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 160 inimese. ASil Favor on Laekeskuse ärisuund , mille põhiliseks tegevusalaks on ripplagede müük ja paigaldus.

Vaata rohkem