Ripplagede paigaldaja
Tööpakkumise number #733513

1
Debreta OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus ripplagede paigaldamisel
täpne ja kohusetundlik
tehniline taiplikkus
jooniste lugemis oskus
lojaalne, aus, töökas

Ettevõte pakub

täistööaeg, võimalust töötada lähetuses Soomes.
karjäärivõimalusi
meeldivat ja ühtehoidvat kollektiivi
konkurentsivõimelist töötasu
tööks vajalikke vahendeid
tunnitasu sõltuvalt kvalifikatsioonist kuni 16€ (bruto)
koolitusi
paar korda aastas ettevõtte ühisüritusi koos peredega

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt kandideerimistähtaja lõppedes.
Küsimuste korral palun helistage 6555 006

Tööpakkumise number
#733513