Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69965

Ripplagede ja kipsseinte paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ripplagede müügi ja paigaldamisega tegelev ettevõte pakub alalist ja ametlikku tööd ripplagede ja kipsseinte paigaldajale (moodullaed, alumiiniumlaed, kipslaed)

Ootused kandidaadile

* soov ja tahe õppida ning areneda
* kohusetundlikkus ja vastutustundlikkus
* soovitavalt eelnev töökogemus ripplagede paigaldamisel

* sõltuvalt eelteadmistest ja kogemustest ettevõttesisest väljaõpet
* püsivat ja ametlikku tööd kiiresti areneval eesti ehitusturul
* vastavalt töötulemustele konkurentsivõimelist töötasu
* sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Töö asukoht Tallinnas, vajadusel ka mujal Eestis
Lisainfo: 53 479 469

Tööpakkumise number
#69965

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem