Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55523

Ripplaepaigaldaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ripplagede müügi ja paigaldamisega tegelev ettevõte pakub alalist tööd ripplagede paigaldajale (moodullaed, alumiiniumlaed, kipslaed)

Ootused kandidaadile

* soov ja tahe õppida ning areneda
* kohusetundlikkus ja vastutustundlikkus
* soovitavalt eelnev töökogemus ripplagede paigaldamisel

* sõltuvalt eelteadmistest ja kogemustest ettevõttesisest väljaõpet
* püsivat ja ametlikku tööd kiiresti areneval eesti ehitusturul
* vastavalt töötulemustele konkurentsivõimelist töötasu
* sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Töö asukoht Tallinnas, vajadusel ka mujal Eestis

Tööpakkumise number
#55523